Hakkımızda

      Hukukun ilkelerini benimsemiş, avukatlık hizmetini bu ilkelerin ışığında gerçekleştiren Ad-Hoc Hukuk bu kadim geleneğin olgunluğunu taşımakta ve memnuniyetinizi esas almaktadır. Her hukuki mesele kendine has yapıya sahip olmakla birlikte çözümlerinin de aynı özgünlükte olmasını gerektirmektedir. Ad-Hoc bu noktada müvekkilleriyle kurmuş olduğu doğrudan iletişimle etkin ve başarılı hizmetler vermektedir.

      Bursa ve Erzurum'da avukatlık mesleğini icra eden kurucularımız, internet sitesi üzerinden yazılarını ve faaliyetlerine dair en son çalışmalarını yayınlamaktadırlar. Avukat Berat Barulay, Bursa ilimizde gayrimenkul, ticaret, bilişim, icra, ceza gibi hukuk dallarında avukatlık hizmeti verirken, Erzurum Barosuna kayıtlı Avukat Muhammed Emin Kırıcı ise Ceza Hukuku, İş Hukuku, Medeni Hukuk gibi dallarda avukatlık hizmeti vermektedir. 

    Bilindiği üzere Bursa'da yoğun olarak ticari faaliyetler sürdürülmektedir. Bu bağlamda öne çıkan bu faaliyetlere ilişkin uyuşmazlıklar ise bir kişinin tek başına iddia veya savunmalarını ispatına elverişli olmayıp avukat gibi uzman kişilerce tahlil, tasnif ve terkip şeklinde sistematik olarak çözümlenmeli ve buna göre kanun yoluna başvurulmalıdır. Makalelerimizde sadece kısaca bahsi geçen konular da bu hususlara ilişkin ön bilgi mahiyetinde olup avukatınıza danışmanız adli sıhhatiniz açısından mühimdir.

   İnternet sitemizde zikrettiğimiz Ad - Hoc Hukuk, bir merkez - şube mahiyetinde olmayıp avukatlık mesleği hakkında bilgiler, makaleler, hukuki bilgiler ve iletişim adreslerimizi içeren sanal bir mecra görevini üstlenmektedir. Hedefimiz Ad - Hoc Hukuk ile kişilere önbilgi sağlamak, Bursa, Erzurum ve çevre illerimizdeki müvekkillerimizin öz yaşamında adli/idari sıhhatlerini sağlamak; tam zamanında doğru tanı ve doğru tedaviyi gerçekleştirmektir.